Українізації Замовлення українізацій

venom_, кодування (те що в скрипті позначено як %[META_CHARSET]%) яке?
є підозра що UTF-8 :)
лови language.php в UTF-8
в майбутньому, якщо будеш робити локалізації, май на увазі що зберігати такі файли потрібно в тих редакторах, що коректно працюють із сигнатурами (наприклад notepad++ або notepad2)

Я користувався notepad++
 
тоді все просто:
меню file-encoding-utf8 (або файл-кодировка-utf8)
 
Кто может перевести стандартный Поиск Joomla на украинский? Очень нужно!
 
Переклав frontend Discuz 7.0. Адмінку не брав, так як скоро сессія. Можливо перекладу пізніше. Файл класти в templates\default і перевстановити.
 

Вложения

  • templates.lang.7z
    26,8 KB · Просмотры: 4
Извините если повтор, есть xnova переведенная на украинский?
 
ніхто немає українізаці магазину opencart
 
допоможіть! ніхто немає Українізації для instantCMS!

допоможіть! ніхто немає Українізації для instantCMS!
Ось для версії 1.5.3 Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся

Але попереджую, там ще є недоліки, тому все на твій страх і ризик!

Ось для версії 1.5.3 Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Але попереджую, там ще є недоліки, тому все на твій страх і ризик!
зрозуміло дякую!!! а Українізації до Social Engine немає? бо я якусь установляв а та повно ось такого Сайт РЅР° стадії СЂРѕР·СЂРѕР±РєРё, Р· питаннями С– пропозиціями звертайсь РїРѕ

зрозуміло дякую!!! а Українізації до Social Engine немає? бо я якусь установляв а та повно ось такого Сайт РЅР° стадії СЂРѕР·СЂРѕР±РєРё, Р· питаннями С– пропозиціями звертайсь РїРѕ

З кодуванням щось не те значить. Українізації до Social Engine немає в мене.

З кодуванням щось не те значить. Українізації до Social Engine немає в мене.
я знаю що з кодуванням, але я зробив усе так як написано було.
Я типер шукаю двіг для створення соцсети і незнаю який вибрати ???
 
Після пошуків української для 3.0.3 бачу, що таки треба самому перекладати, приєднуюсь до тебе нарада.
Розумію, що вже півроку пройшло ;) як справи з перекладом 3.0.х? Можу приєднатися? пишіть ICQ 369433604
 
Переклав frontend Discuz 7.0. Адмінку не брав, так як скоро сессія. Можливо перекладу пізніше. Файл класти в templates\default і перевстановити.
ну для оновлення мови не обовязково перевстановлювати форум, можна в адмінці лише кеш почистити ;) а по перекладу, то зараз вже версія 7.2, да і під 7.0 він не запрацював би, оскільки не скрізь вирішена проблема з апострофом.....але от як за основу перекладу, то дякую...... зараз вже сам взявся за локалізацію цього форуму, в ще і інші продукти цих же розробників

якщо когось зацікавило пишіть :)
 
Назад
Сверху